Web Tasarım

Limon Baskı Merkezi

Web Tasarım

Web sitesi, web üzerinde bulunan pek çok sayfadan bilgi gereksinimlerinin karşılanmasını sağlayan dokümanlardır. Web sitelerinde sitenin sahibi kendi isteğine bağlı olarak çeşitli resimler ve benzeri pek çok şeyi ekleyebiliyor.

Web siteleri kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. Bu ikiliden ilki statik web siteleridir. Statik web sitesi demek yüklenen bir dosyanın site tarafından ya hiç ya da nadiren değişime uğradığı sitelerdir. Statik web siteleri sadece sitenin sahibinin kararlarına bağlı yönetilen güncellemenin neredeyse hiç olmadığı web sitesi türüdür.

Dinamik web siteleri ise statik web sitelerinin tam tersi olan web siteleridir. Bu sitelerde sadece yönetici değil siteye giriş yapan pek çok insan isteğine bağlı olarak müdahele de bulunabilir. Dinamik web sitelerinin en önemli özelliği farklı içeriklere erişme imkanı tanımasıdır. Bu durum sayesinde pek çok insan günümüzde dinamik web sitelerini kullanıyor.

Limon Baskı Merkezi size özel web tasarımınızla, müşterilerinizle kolay iletişim sağlamanız ve firmanızı en iyi şekilde tanıtabilmeniz için firmanız ile müşterileriniz arasında bir sağlam bir köprü oluşturmanızı sağlar.
whatsapp