Matbaa

Limon Baskı Merkezi

Matbaa

Matbaacılık sektöründe gelişen teknoloji ile sizlere kaliteyi sunmayı amaç edinmiş olan firmamızın web sitesine hoş geldiniz. Sitemizde sizlere yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermeyi, internet ortamından sizlere de hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Online olarak ürün siparişi verebilirsiniz. İnternet ortamından daha hızlı ve uygun fiyata matbaa hizmetleri satın alabilirsiniz.

Sizlere özel olarak hazırlanan bu sistemde, sipariş verdiğiniz bilgiler elimize ulaştığında teyit olacak bilgiler sizlere ulaştırılarak haber verilir. Ve istediğiniz matbaa hizmeti size demo olarak hazırlanır faks, mail, firmanıza özel olarak ulaştırılır. Onay verdiğinizde ürün sizlere ulaştırılır.

Son yıllarda teknoloji, reklam sektöründe ciddi değişiklikler yaratmıştır. Bunlardan belki de en önemlisi dijital baskı sistemleridir. Değişik malzemelere uygulanan dijital baskı gerek mekan içi gerekse mekan dışı yeni olanaklar sunmaktadır. Firmamız kaliteli baskı seçenekleriyle dijital baskıda da hizmetinizdedir... Dijital baskının çok geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Pankart afiş gibi büyük ebat baskılarda, çeşitli objelerin kaplanmasında, reklam panolarında, tüm matbaa hizmetleri, dekato üzerine uygulanarak dekorasyon reklam malzemesi olarak kullanılmasını sayabiliriz.
whatsapp