Hakkımızda

Limon Baskı Merkezi

Hakkında

Limon Baskı Merkezi, kurulduğu günden itibaren kaliteli ve hızlı üretim yapmanın yanısıra; müşteri ilişkilerine değer veren, iletişimde ön planda olmayı misyon edinen, yeni makinaları ve profesyonel çalışanları ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Grafik tasarım ve dijital-ofset baskı işlerinde tüm müşterilerimize verdiğimiz güvence ile bugünkü yerimize geldik. Kaliteli geri dönüşler ve modern dizaynın içinde “Limon Baskı Merkezi” ; kendini sektöre kanıtlamış birçok firmadan biridir.

Limon Baskı Merkezi firma olarak, kendi içerisindeki ajans departmanı ile hem kreatif tasarım hemde üretimi kendi bünyesinde yaparak günümüz piyasasında daha düşük maliyetlerle çalışma olanağı sağlamaktadır. Baskı kalitemizle müşterilerimizden başarılı geri dönüşler almaktayız. Grafik tasarımı ve sunum sonrası mütabaka bağlı olarak üretime geçiş hızımız ; tamamen işin zamanını ve teslimatını hızlandırarak büyük avantaj kazandırmaktadır.

Grafik departmanımız tarafından müşterilerimizle birebir iletişimde kalınarak gerçekleştirilen ve tasarım sürecinin; hemen hemen her anı değerlendirilerek çalışmalar yapılır. Firmanın veya kurumun bağlı olduğu sektör, vizyon vb. değerler süzgeçten geçirilerek marka yüzü oluşturulur. Tüm çalışmalarımızda öncelik kalitedir.
whatsapp